Przejdź do treści

Szkoła nauki jazdy w Gdańsku

Jak wybrać najlepszą szkołę jazdy w Gdańsku?

Chciałbyś już wreszcie mieć prawo jazdy i szaleć a drogach? 

Poczuć, czym jest dorosłość, niezależność i wolność? Pochwalić się prawem jazdy przed kolegami i dziewczyną? Jeżeli tak, to pierwszym krokiem do zrealizowania Twoich planów jest wybranie szkoły jazdy. Zobacz, na co zwrócić uwagę, aby kolejne lekcje z instruktorem
były przyjemnością, a nie drogą przez mękę.

Co standardowo znajduje się w kursie nauki jazdy w Gdańsku?

Każdy kurs nauki jazdy w gdańsku powinien zawierać takie elementy jak:

 materiały szkoleniowe;
30 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych;
30 godzin zegarowych jazd;
egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny.

Obecnie kursy jazdy w Gdańsku nie różnią się zbytnio pod względem cenowym. Dlatego koszt szkolenia dla przyszłego kierowcy nie jest tym, co powinno Cię najbardziej interesować. Lepiej zwróć uwagę na inne kwestie.

Gdzie powinna być szkoła jazdy?

Na spokojnie zastanów się, jak wygląda Twoja codzienność. Zacząłeś już pierwszą pracę, a może jeszcze się uczysz? To jest bardzo ważne, ponieważ nie ma sensu ze szkoły lub z miejsca pracy, gnać na drugi koniec miasta na lekcje jazdy. Dlatego wybierz szkołę jazdy w Gdańsku, która jest niedaleko Twojej pracy lub szkoły. Po skończeniu zajęć, będziesz mógł szybko dostać się na kurs nauki jazdy. Wiele osób lubi też ,,przejechać się” przed pracą. Powinieneś zwrócić uwagę jeszcze na to, jak daleko od centrum miasta jest położona wybrana przez Ciebie szkoła jazdy. Jeżeli jest to kilka kilometrów, to tylko będziesz tracił czas, jeżdżąc w małym ruchu i nie nabierzesz doświadczenia.

Przyjaźni instruktorzy

Pewnie nie raz od znajomych słyszałeś przerażające historie o instruktorach. Niektórzy są tacy, że nawet wsiadanie do samochodu budzi strach. Niszczą u osób, które naprawdę chcą się czegoś nauczyć, poczucie wiary w siebie i we własne możliwości. Krzyczą, obrażają, wyśmiewają. Podobno jeżdżą najlepiej na świecie. Dlatego, jeżeli już na samym początku nauki jazdy nie chcesz się narażać na silną traumę, to pytaj o instruktorów. W sieci, u znajomych, czy na facebookowych grupach. Ludzie szybko pokażą Ci miejsca, w których przyjazna atmosfera i szacunek do kursanta są na pierwszym miejscu. 

Elastyczne terminy jazd

Na szczęście już dawno skończyły się te straszne czasy, których to Ty musisz dopasowywać się do instruktora. Znajdź taką szkołę nauki jazdy w Gdańsku, w której szybko umówisz się na kolejną jazdę. Powinien wystarczyć jeden telefon lub e-mail, aby zabukować i potwierdzićgodzinę jazdy.
 
Dobrze wyposażona szkoła jazdy w Gdańsku

Aby nauka była naprawdę efektywna, to w szkole musi się znajdować między innymi dobrze
wyposażona, nowoczesna sala wykładowa. Drugim bardzo ważnym elementem są samochody. Muszą być nowe i w 100% sprawne. Zwróć również koniecznie uwagę na to, czy wybrana przez Ciebie szkoła jazdy ma duży i komfortowy plac manewrowy. Bez niegozaliczenie jazdy po łuku na egzaminie będzie dla Ciebie czymś niemożliwym. 

Sprawdź statystyki zdawalności
Możesz to zrobić, kierując prośbę do WORD-u. jednak nie opieraj się tylko na podanych informacjach. Nie zawsze zdawalność zależy wyłącznie od umiejętności instruktora. Czasami dochodzą do tego jeszcze inne czynniki. Tak, czy inaczej, gdy weźmiesz pod uwagę te wszystkie wymienione parametry, to znajdziesz szkołę nauki jazdy w Gdańsku, która będzie zgodna z Twoimi oczekiwaniami. 

Serdecznie zachęcamy Cię do sprawdzenia oferty szkoły nauki jazdy w Gdańsku OSK “LIMIT”. Zrobisz w niej zarówno kurs na prawo jazdy kategorii B, jak i kurs na motor. Szkoła jest obecna na rynku już od 2006 roku. Do 2015 roku jej nazwa brzmiała DELTA PLUS. Dzięki lekcjom w tej szkole dokładnie poznasz nie tylko przepisy ruchu drogowego, ale również dowiesz się, jakie są prawidłowe techniki jazdy. Lekcje są prowadzone przez 5 dni w tygodniu. Możesz wybrać taki czas, jaki najbardziej Ci pasuje. Zapisy na kurs nauki jazdy w Gdańsku są możliwe osobiście, przez sieć internetową lub telefonicznie. Skorzystaj z doświadczenia instruktorów i zapisz się na kurs już teraz!

Adres

ul. Gen. Bora Komorowskiego 41a

80-385 Gdańsk

Email

Napisz do nas: osklimit@gmail.com

 

Biuro czynne :

Poniedziałek, środa, piątek: 10:00 – 17:00

Wtorek, czwartek: 10:00 – 19:00

nr konta bankowego 93 1020 1811 0000 0702 0281 6114